LRT Sosyal **AÇILIYOR** 400 TL Robotistan Alışveriş Çeki Hediye !!

2896
23 Eylül 2016 Ömer Faruk Uçar tarafından

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda internet sitemizi yani lezzetlirobottarifleri.com’u minik bir etkinlik ile açmış ve sitenin geri kalan kısımlarının da özellikle forum sayfasının en kısa zamanda açılacağını söylemiştik.

Kısa bir süre sonra forum sayfası açıldı ama üye kaydı kapalıydı artık bütün eksiklerimizi giderdik, sizler için minik bir sürpriz hazırladık ve sonunda forum sayfamız üye kaydı almaya hazır 🙂

25 Eylül Pazar Günü, akşam saat 8 de forum için kayıtlar başlayacak arkadaşlar. Etkinlik kapsamında, foruma ilk üye olan arkadaşımıza 100TL , 25. ve 50. arkadaşlarımıza 75TL, 100. 150. Ve 200. arkadaşlarımıza ise 50TL olmak üzere toplam 6 arkadaşımıza 400TL değerinde Robotistan Alışveriş Çeki hediye edeceğiz.

Etkinliğe katılmak için yapılması gerekenler aşağıda mevcut. Eğer sormak istediğiniz bir şey olursa yine bu gönderinin altından sorabilirsiniz.

Bir diğer konu 7-8-9 ekim tarihlerinde İTÜ Taşkışla’da Maker Faire İstanbul etkinliğinde olacağız. Gelecek olan tüm arkadaşlarımızı standımıza bekleriz 🙂

Evet şimdilik Pazar günü görüşmek üzere kendinize iyi bakın, hoşça kalın :

Katılım İçin Gerekenler:

  • Etkinlik Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden takipçiler için geçerlidir.
  • Duyuru videosunu istediğiniz sosyal medya hesabınızda herkese açık olarak paylaşmalısınız.
  • Paylaşımı yaptıktan sonra aşağıda linki bulunan başvuru formunu doldurmalısınız.
  • Başvuru formunu doldurduktan sonra 25 Eylül pazar günü saat 20:00 dan sonra üye kaydı açılınca, foruma kayıt olmalısınız.
  • Herkes sadece 1 kere kayıt olabilir. Birden fazla form başvurusu veya LRT Sosyal’e hesap açan arkadaşlar kazansalar dahi ödül alamazlar.
  • Forum kayıtlarını kontrol edebilmemiz için üyelik e-posta adresiniz ile başvuru formuna  doldurduğunuz e-posta adresi aynı olmalıdır.

Başvuru formu için tıklayınız.
( https://goo.gl/forms/DU6QkPP9v1wnl1qu2 )

NOT:  Göndermiş olduğunuz linke tıklayınca, paylaşımı görmemiz gerekmekte. Seçtiğiniz sosyal medya platformuna ve hesabınızın gizlilik ayarlarına dikkat ediniz.

Herkese bol şans 🙂

Kategoriler Etiketler

1 yorum

Yorumunuzu ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.