Lezzetli Robot Tarifleri’nin Neden Desteğinize İhtiyacı Var?

Öncelikle şunu netleştireyim. Bütün içerikler her zaman olduğu gibi ücretsiz olmaya devam edecek. Destek veren kişilere özel videolar, yayınlar olmayacak. Bilgi içeren her türlü içerik herkes tarafından erişilebilir olmaya devam edecek. Bu, kırmızı çizgim.

İhtiyaç konusuna dönecek olursak, özellikle donanım tabanlı projeler yüzünden videolar benim için ciddi maliyetli olabiliyor. Çok izlenmesi olan büyük Youtuber’ların kazandığı binlerce liralar benim için maalesef geçerli değil. Mesela Drone yaptığımız bir video var kanalda. Bu videodan elde ettiğim izlenme geliri yayınlandığından beri 1 yıl geçmesine rağmen, 50 doları geçmezken, videoda kullanılan malzemeler 500 dolardan fazla. Bu fark tamamen gerçek hayattaki maaşımdan, evimden ve kendi bütçemden ayırdıklarım ile karşılanıyor. Kameralar, ışıklar, mikrofonlar… donanımlar da öyle.

Fakat bu durum daha iyi olabilir. Sizlerin desteği sayesinde bu yük hafifleyebilir ve daha kaliteli ve seri içerik üretilebilir. Desteğiniz sayesinde içerikler için sponsor aramama gerek kalmayabilir, sizleri videolarda sıkıcı reklamlara maruz bırakmayabilirim. Daha özgür, daha özel içerikler çıkarabilirim. Uzun lafın kısası videolarımı beğeniyorsanız bana “çay” ısmarlayarak bu oluşuma katkı sağlayabilirsiniz 🙂 Bilgiye erişim konusunda olmasa da, destek veren arkadaşlarıma ufak teşekkürlerim de olmayacak değil. Ayrıntılar için destek ol tuşuna basıp gelen ekrana göz atabilirsiniz. Teşekkür ederim 🙂

Destekçilerimiz

2065 Ekrem Turan Fırat
Abdullah ÇAKAN
Abdullah Köksal
Agâh
AHI MERCAN
Ahmet akif çandır
Alptekin Aktürk
Argsus Major
Ayberk Eren
Babali Yusuf
Cansu Uçankale
Emir Ünalan
Enes TOY
Gökhan Akbay
Gökhan Şensoy
GÖKMEN YILDIRIM
Hakan Erol
İsmail Kanbay
İzzet KALINSAZLIOĞLU
Kaan Durmuş
Mechadronic – Cool Drone Videos
Mehmet Düşgün
Mehmet YILDIZ
Mehmet YILMAZ
Mert Apaydın
mohamed
Muhammed Emin Yavuzaslan
Muhammed İkbal GÜL
MUHAMMET AZİZ AYDIN
mustafa deniz
Mustafa Kurt
Mustafa Tan
Nanosium
Nurullah Bekret
Oguzhan Inan
Orhan CELEP – Robotik
Özgür Soysal
povodu
RES ART
RIGID3D
Robot Mutfağı
Serter GÖNEN
Şerafettin Akkanat
Tamer yalcın
Tolga Erçel
U S
Uğur Keskinkılınç
Vivs2K
Yagmuru
Yasin Uğur Yıldız
yavuz tekin
ygoktas78
Not: YouTube Katıl Üyesi Destekçilerimizin listesi alfabetik olarak sıralanmıştır.